Trwają zapisy!
Realizujemy Projekt Unijny - czesne 0zł
Oferujemy zajęcia rozwijające wyobraźnię dziecka.
Praca w małych grupach - domowa atmosfera.

logo UE rgb 1

7 months ago
7 months ago
7 months ago
7 months ago
7 months ago
7 months ago
7 months ago
7 months ago
7 months ago

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne w Katowicach – Akademia Przedszkolaka Małe Kroczki

Akademia Przedszkolaka Małe Kroczki to Niepubliczne Przedszkole Integracyjne znajdujące się w Katowicach. Nasz zespół tworzą doświadczeni pedagodzy, psycholodzy oraz fizjoterapeuci. Cały czas poszerzamy swoje umiejętności oraz wiedzę, dzięki czemu możemy przedstawić Państwu szeroką ofertę. Nasze prywatne przedszkole integracyjne o profilu arteterapeutycznym zapewnia zajęcia w języku angielskim. Praca stanowi dla nas przyjemność, dlatego chętnie spędzamy czas z dziećmi, edukując je poprzez zabawę. W tym celu stosujemy różne metody rozwijające wyobraźnię i kreatywność najmłodszych. Dbamy o to, aby w placówce panowała miła atmosfera, ponieważ zależy nam, aby każdy maluch czuł się u nas bezpiecznie. Oferowany przez nas program dydaktyczno-wychowawczy jest zgodny ze wszelkimi wytycznymi MEN. Do zapisów zapraszamy rodziców dzieci od 2,5 lat.


Nasze prywatne przedszkole zostało stworzone przede wszystkim dla dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi i niepełnosprawnością. Przygotowaliśmy ofertę terapeutyczną dla najmłodszych z różnymi zaburzeniami rozwoju. Przystosowaliśmy nasze przedszkole dla dzieci z orzeczeniem o kształceniu specjalnym. Przyjmujemy dzieci z orzeczeniami o konieczności specjalnego kształcenia ze względu na autyzm, zespół Aspergera czy niepełnosprawność sprzężoną. Zdajemy sobie sprawę, że dzieci z zaburzeniami rozwojowymi wymagają więcej uwagi, dlatego wykazujemy się cierpliwością i dużym zrozumieniem. W naszym niepublicznym przedszkolu zapewniamy także pomoc dla rodziców. Organizujemy szkolenia oraz specjalne grupy wsparcia, dzięki którym opiekunowie mogą wypowiedzieć się na temat swoich problemów i znaleźć wsparcie u osób znajdujących się w podobnej sytuacji.


Jakie zajęcia prowadzimy w naszym przedszkolu?


Zajęcia odbywające się w naszym przedszkolu prowadzone są w małych grupach, dzięki czemu możemy poświęcić dzieciom dużo czasu. Realizujemy zajęcia ogólnorozwojowe w grupie rówieśników. Staramy się rozwijać pasje i zainteresowania najmłodszych. Oferujemy zajęcia muzyczno-wokalno-taneczne, teatralne oraz plastyczne, na których najważniejsza jest kreatywność. W przedszkolu dostępne są również zajęcia z różnymi specjalistami, m.in. psychologiem, logopedą i neurologopedą.


W naszym przedszkolu prowadzimy również:


  • arteterapię,
  • dogoterapię,
  • hipoterapię,
  • biofeedback,
  • fizjoterapię oraz rehabilitację ruchową.